SZTUKI WALKI

O zajęciach

Program treningowy sztuk walki w AAK to nowatorski, unikalny i kompleksowy system nauki skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci w czasie treningów rozwijają się fizycznie, wzmacniają siłę, rozwijają koordynację, właściwą postawę ciała i uczą się techniki walki. Trening sztuk walki to budowanie mocnej psychiki, wiary w siebie i kształtowanie charakteru.  

Miejsce

Mała/duża sala gimnastyczna, Szkoła Podstawowa nr 52, os. Dywizjonu 303 nr 66 (kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)

Przedszkola i szkoły 

CENA

450 zł za semestr (1x w tygodniu)

900 zł za semestr (2x w tygodniu)

TERMINY

Można uczęszczać na zajęcia 1x lub 2x w tygodniu (w same poniedziałki lub środy lub w oba dni)

Grupa 3-4 lata: poniedziałek 17:00 – 17:30

Grupa 5-6 lat: poniedziałek 17:35 – 18:15

Grupa 4-7 lat (kontynuacja): poniedziałek 18:15 – 19:00

Grupa 7-12 lat: poniedziałek 19:00 – 20:00

Grupa 3-4 lata: środa 17:00 – 17:30

Grupa 5-6 lat: środa 17:35 – 18:15

Grupa 4-7 lat (kontynuacja): środa 18:15 – 19:00

Grupa 7-12 lat: środa 19:00 – 20:00

UCZYMY TECHNIKI SZTUK WALKI

Dzieci uczą się na treningach autentycznych umiejętności walki. Poziom wiedzy dostosowany jest do ich wieku. Powtarzając kopnięcia, uderzenia, przewroty doświadczają, że konsekwentne praktykowanie pomaga osiągnąć cel. Instruktorzy potrafią inspirować dzieci do rozwoju i indywidualnie podchodzą do możliwości uczniów, tak, aby każdy miał przed sobą realny cel do osiągnięcia.

KSZTAŁTUJEMY W DZIECIACH KOMPETENCJE PSYCHICZNE, KTÓRE POMAGAJĄ W ŻYCIU

Dzieci w czasie treningów pod okiem wykwalifikowanego instruktora rozwijają odporność psychiczną, która przygotowuje uczniów do radzenia sobie w sytuacjach stresujących. Elementem zajęć jest praca nad emocjami, samokontrolą, samopoznaniem, umiejętnościami społecznymi, rozwiązywaniem problemów oraz poczuciem sprawstwa. Wzrost świadomości własnych umiejętności i pewności siebie obniża poziom agresji u dzieci. 

ZAPEWNIAMY WSZECHSTRONNY ROZWÓJ FIZYCZNY

Program treningowy zawiera ćwiczenia i zabawy kształtujące kondycję, koordynację, równowagę, zwinność, gibkość, kontrolę własnego ciała i emocji, dyscyplinę, pamięć, koncentrację oraz pracę zespołową. Dzieci uczą się poruszać się w różnych kierunkach, robić przewroty, chwytać, rzucać i skakać. Tworzymy ciekawą przestrzeń korzystając z bogatego zaplecza kolorowego sprzętu treningowego. 

PROWADZIMY TRENINGI TAEKWON-DO

Taekwon-do to koreańska sztuka walki i samoobrony. Dzieci uczą się pozycji, kopnięć, uderzeń i bloków. Trening zawiera kształtowanie pięciu kluczowych zasad tej sztuki walki: uprzejmości, uczciwości, waleczności, opanowania i nieugiętego ducha. Zajęcia przeplecione są także wiedzą o Korei i uczą dzieci podstawowych zwrotów w języku koreańskim.

\